एनआरएन एनसीसी अफ युएसए: अर्काको नाउमा भोटिंग कसरी सम्भव भयो?

Election Fraud

निर्बाचन आयोग, एनआरएन बोर्ड र सिम्प्ली भोटिंग इंकले जिम्मेवारपूर्बक जबाफ देउ !

एनआरएन एनसीसी अफ युएसएको आज साँझ सम्पन्न हुन गैरहेको चुनावको ३ घण्टा अघि महासचिब पदका उम्मेदवार प्रेम प्रसाद गुरागाईंले क्यालिफोर्नियाका भोटरको नाउमा लास भेगासबाट भोटिंग हुन गएको प्रमाण सहित एक बिज्ञप्ति प्रकाशित गर्दै यस प्रकारको गलत कामको जानकारी रास्ट्रिय निर्बाचन आयोग, मिडिया, सबै उम्मेदवारहरु र समाजसेवीहरुलाई जानकारी गराएका छन ।

नरवाक, क्यालिफोर्निया निबासी एनआरएन अमेरिकाका भोटर बिनोद तिवारीको नाउमा लास भेगासबाट अनलाइन भोटिंग भएको छ । भोटिंग भएको ठाउको आइपी ठेगाना, त्यो ठाउको नक्सा र भोटिंग रिसिप्ट उम्मेदवार गुरागाईंले इमेल मार्फत सबैलाई उपलब्ध गराएका छन ।
Binod Kumar Tiwari IP Address Tracker
यस सम्बन्धमा भोटर तिवारीलाई सम्पर्क गरि सोध्न खोज्दा उनि उपलब्ध भएनन । त्यसपछि महासचिब पदका उम्मेदवार गुरागाईलाई सिधाकुराको तर्फबाट फोन सम्पर्क गरी कुराकानी गरियो । उम्मेदवार गुरागाईं भन्छन भोटर तिवारीसंग सोधपुछ गरी लिईएको आधारमा आफुले प्रेस बिज्ञप्ति र फोटोहरु सबैलाई पठाईदिएको हो ।

सिधाकुराका मित्रहरु र पाठकहरुको जानकारीको लागि ति सब पाठ्य सामाग्री सार्बजनिक भएका छन । बिस्तृत जानकारी चाहिए उम्मेदवार प्रेम प्रसाद गुरागाईंसंग सम्पर्क राखी बुझ्न अनुरोध गरिन्छ ।

हिजो सहसचिब पदका उम्मेदवार दिल श्रेष्ठले फाराम भरिदिने नाउमा भोट माग्दा सिधाकुराले टिप्पणी उठाएको बिसय र अहिले उनै उम्मेदवारलाई नक्कली भोटरले भोट दिएको खबर बाहिर आउदा कतै किर्ते धन्दाको गन्ध आउदैन? ल एक पटक फेरी सबैको ध्यान जागोस ।
Binod Tiwari IP Address tracking
उम्मेदवार गुरागाईंको स्पस्टोक्ति सहितको प्रेस बिज्ञप्ति जस्ताको तस्तै:

June 12, 2014
Election Commissioner
National Election Commission
NRN NCC of USA Election 2014

Dear Sir,

I have been following all the news and Press Releases and to the best of my knowledge, I have been following the Code of Conduct as Published by the National Election Commission.

Last night, it came to my attention that one of the voters Mr. Binod Tiwari called me and told me that he could not vote since it was already voted by someone else under his name and he got the receipt (attached).

Since my name was also included in the receipt, I would like to clarify that I have never participated in such Voting and have no clue how someone else would have voted under his name. Mr. Tiwari lives in Norwalk, California and was not in Las Vegas on the night that this voting took place and according to him, he had not authorized anybody to VOTE on behalf of him.

With his permission, I have attached all the information that was given to me.

I would like to humbly request Election Commission to form an Independent TEAM and do the investigation to find if such false voting has taken place from other parts of the country and by someone else but not the Voter himself or herself.

I would like to thank Election Commission, Volunteers, Media friends, all the candidates, community workers to make this Election a Historical Election and I am ready to accepting the Fair Result.

I also would like to reinforce the fact that I stand by my promise to fulfill the commitments as mentioned in the Election Manifesto.

Please do the investigation and find the Truth as it affects the Fair Election.

Thanks a lot.

Sincerely,

Prem Guragain, Los Angeles, California
facebook: https://www.facebook.com/pages/Prem-Guragain/502838829751604
Twitter: www.twitter.com/pguragain
Phone: 714-395-0292 Cell
______________________

यसमा तपाईको मत